KİRALAMANIN AVANTAJLARI

Asıl işinize odaklanarak, Firmanızın kendi faaliyet konusunda verimliliğinizi ve üretkenliğinizi arttırırsınız.

  • Satın alma sürecinin firmanıza getireceği finansman yükünün altına girmezsiniz.
  • Sermayenizi veya kredi kullanmadan Forklift ihtiyacınızı karşılayacaksınız.
  • Forklift kiralama giderlerinizi muhasebeleştirerek vergiden düşme avantajına sahip olacaksınız.
  • Forklift için tamir, bakım elemanı istihdam etmek zorunda kalmayacaksınız.
  • Bakım, tamir, yedek parça lastik vs. parası ödemeyeceksiniz.
  • Forklift bakım tamir, yedek parça temini için harcanacak zaman ve para külfetinden kurtulacaksınız.
  • İş yoğunluğuna bağlı olarak kiralama yoluyla kullanacağınız forklift sayısını kolayca arttırıp azaltabileceksiniz.
  • Yalnızca kiralama bedelini hesaplayarak net yıllık forklift kullanım bütçesi yapabileceksiniz.
  • Forklift satın aldığınızda forkliftin zaman içerisinde değer kaybetme(amortisman) giderinden kurtulacaksınız.

Siz en iyi bildiğiniz iş olan kendi işinize yoğunlaşın, forklift işinizi bizlere bırakın

Bütçeniz Kontrol Altında
 
Kiralama yöntemi sayesinde, anlaşma yapacağınız süre boyunca, işletmenizin ihtiyacı olan istifleme ekipmanlarına ayıracağınız bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olacaktır. Böylece yıllık planlarınızı çok doğru bir şekilde yapar iken, kendi özmallarınızın meydana getirebileceği öngörülemeyen büyük arıza onarım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Dönem içinde oluşacak ilave ekipman taleplerinize, küçük kira ücretleri ile bütçenizi zorlamadan hızlı çözümler üretebilirsiniz
 
Ölçülebilir Ekonomi
 
Kiralama yöntemini tercih etmek ile birlikte, artık işletmenizde bulundurmak zorunda olduğunuz istifleme ekipmanlarınız için bakım personeli istihdam etmek zorunda kalmayacak, yedek parça maliyetlerinden kurtulmak ile birlikte sahanızda tamir-bakım ve yedek parça stok alanı bulundurmak zorunda olmayacaksınız. ÜNLÜ FORKLİFT olarak sizlere kiralamada sunduğumuz üstün Alman teknolojisi ürünü Linde forkliftlerimiz ile birlikte sizlerin palet başına maliyetlerinizi en uygun seviyeye çekerken, yakıt/enerji maliyetlerinizi en aza indirecek teknolojiler ile sizleri buluşturmaktayız.
 
Profesyonellere Emanet Ediniz
 
Ünlü Forklift olarak müşterilerimizin, üretimden müşteriye teslimata kadar olan tüm süreçlerdeki malzeme elleçleme hareketlerinin kendileri için ne kadar önemli olduğunu, global rekabetin kıyasıya çetin olduğu günümüzde, zaman kaybına ve operasyon hatalarına tahammül olmadığını, on yılı aşkın Profesyonel Kiralama hizmeti tecrübemizle çok iyi bilmekteyiz. Çok büyük zorluklar ile kurup, yönetmekte olduğunuz işletmenizi emanet edeceğiniz firmanın hem sunduğu ürünler, hem de sunduğu hizmet ile sizlere güven vermesi gerekmektedir. Ünlü Forklift olarak Türkiye’nin kendi sektöründe lider durumda olan en büyük şirketleriyle çalışıyor olmamız, sunduğumuz hizmetin ve bize duyulan güvenin bir ispatıdır.
 
Çözüm Ortağınız
 
Ünlü Forklift olarak günlük kiralamadan, beş yıla kadar olan kiralamalara kadar farklı alternatifleri ihtiyacınıza en uygun şekilde sizlere sunmaktayız. Filo kiralamalarınızda işletmenizde bulundurulmak üzere ücretsiz yedek ekipman temini sağlamamızın yanı sıra, operasyonun büyüklüğüne göre tesisinizde sabit bakım teknisyeni istihdam etmekteyiz. Ünlü Forklift’in tüm servis kadrosu, Ünlü Forklift’e bağlı profesyonel uzman teknisyenlerden oluşmaktadır.